سفر اخبار ایران دستگاه عربستان حمله تروریستی

سفر: اخبار ایران دستگاه عربستان حمله تروریستی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ریزش 50 درصدی سفر ایرانی‌ها به خارج

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی پیش‌بینی کرد: نوسانات قیمت ارز و زیاد کردن چند برابری قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی، تعداد سفرهای نوروزی به

ریزش 50 درصدی سفر ایرانی‌ها به خارج

ریزش 50 درصدی سفر ایرانی ها به خارج

عبارات مهم : آژانس

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی آینده نگری کرد: نوسانات قیمت ارز و زیاد کردن چند برابری قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی، تعداد سفرهای نوروزی به خارج از کشور را تا ۵۰ درصد کم کردن خواهد داد.

حرمت الله رفیعی به ایسنا، گفت: نوسانات قیمت ارز تاثیر محسوسی در بازار سفر داشته، هرچند شاید بعضی این جریان را به قیمت خدمات در خارج از کشور ارتباط ندهند، چون هتل ها در کشورهای دیگر که گران نشده اند، ولی مساله این است ارزش پول کشور عزیزمان ایران کمتر شده، از سوی دیگر زیاد شرکت های هواپیمایی از چند ماه پیش، قیمت بلیت ها را در بعضی مسیرهای هوایی زیاد کردن داده اند.

وی افزود: بلیت پرواز پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ کوالالامپور که قبلا دو میلیون تومان به آژانس ها فروخته می شد جهت نوروز ۹۷، سه میلیون تومان قیمت گذاشته شده، سایر مسیرهای هوایی نیز چنین وضعیتی پیدا کرده اند. این قیمت هایی است که شرکت های هواپیمایی به آژانس ها می دهد و قطعا تا بدست مشتری برسد گران تر خواهد شد.

ریزش 50 درصدی سفر ایرانی‌ها به خارج

رفیعی گفت: تجربه نشان می دهد از بعضی مسیرهای هوایی و مقاصد خارجی در نوروز به علت زیاد کردن بی رویه قیمت، استقبال نخواهد شد و حتما با ریزش مسافر روبرو خواهیم شد. به چارترکننده ها این هشدار را دادیم که با روند موجود انتظار ضرر مالی در نوروز را داشته باشند.

رییس هیات مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرتی راجع به این که با وجود اعلام رضایت آژانس ها از فروش تورهای خارجی جهت نوروز ۹۷ در نمایشگاه گردشگری پایتخت کشور عزیزمان ایران که اوایل بهمن ماه برگزار شد، به چه استنادی کم کردن سفرهای خارجی در نوروز آینده نگری شده است هست، اظهار کرد: درست است که در نمایشگاه استقابل خوبی از تورهای خارجی شد، ولی حجم فروش این سفرها به حدی نبود که روی این آینده نگری و اوضاع موجود بازار سفر، تاثیر بگذارد.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی پیش‌بینی کرد: نوسانات قیمت ارز و زیاد کردن چند برابری قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی، تعداد سفرهای نوروزی به

پیش بینی کم کردن سفرهای خارجی در نوروز ۹۷ در پی نوسانات قیمت ارز، زیاد کردن عوارض خروج از کشور و قیمت بلیت هواپیما، درحالی مطرح شد که علی اصغر مونسان ـ رییس شرکت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ـ نیز آینده نگری کرده: «سفرهای داخلی در نوروز ۹۷ با “افزایش شدید” روبرو شود» و در ادامه گفته است: «به این خاطر نظارت ها بر عرضه خدمات گردشگری در عید خصوصا جهت جلوگیری از زیاد کردن قیمت ها زیاد خواهد شد. »

واژه های کلیدی: آژانس | ایران | خارجی | نوروز | سفرهای | ایرانی | گردشگری | سفرهای نوروزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs