سفر اخبار ایران دستگاه عربستان حمله تروریستی

سفر: اخبار ایران دستگاه عربستان حمله تروریستی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی پول خرد در سطح شهر ریخته است ، 340 گود رها شده است در پایتخت

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من اعتقاد دارم پول خرد در سطح شهر ریخته و باید همکاری مردم را کسب کنیم. در طول یک سال آینده سرمایه

پول خرد در سطح شهر ریخته است ، 340 گود رها شده است در پایتخت

340 گود رها شده است در پایتخت/پول خرد در سطح شهر ریخته است

عبارات مهم : ایران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من اعتقاد دارم پول خرد در سطح شهر ریخته و باید همکاری مردم را کسب کنیم. در طول یک سال آینده سرمایه گذاری بر روی احیاء واحدهایی خواهد بود که بر روی زندگی مردم موثر هست.

به گزارش ایسنا، مهدی حجت امروز در نشست خبری با بیان اینکه مردم دلواپس نوع خدماتی که به وسیله شهرداری ارائه می شود و فعالیت هایی که در شهرداری انجام می شود، هستند، گفت: باید با براق کردن امور اعتماد مردم را جلب کنیم و با جلب اعتماد عمومی می توان همکاری مردم را جلب کرد.

پول خرد در سطح شهر ریخته است ، 340 گود رها شده است در پایتخت

حجت با بیان اینکه مردم جهت اداره کردن شهر آماده هستند، تصریح کرد: در طول سال ها مردم مسئولیتی در برابر اداره زندگی شهری خود نداشتند و همه امور به دست شهرداری بود ولی حالا مردم آماده همکاری هستند و با برقراری یک دیالوگ یکسان بین شهرداری و مردم می توان شهر را از ریل تامین مخارج به روش فروش آینده شهر خارج کرد.

قطار شهرداری از ریل تراکم فروشی خارج می شود

وی با بیان اینکه باید قطار شهرداری از ریل تراکم فروشی خارج شود و عوض کردن مسیر دهد، گفت: البته این عوض کردن مسیر ممکن است مدت ها به طول انجامد ولی باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا مانع از فروش آینده شهر شویم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من اعتقاد دارم پول خرد در سطح شهر ریخته و باید همکاری مردم را کسب کنیم. در طول یک سال آینده سرمایه

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد فروش هولوگرام با بیان اینکه فروش هولوگرام یک مسیر ابداعی از سوی مدیریت قبلی شهری جهت پرداخت بدهی هایش بوده هست، گفت: البته تسویه حساب، تهاتر و … روش بدی نیست ولی اینکه این هولوگرام به چه کسانی؟ به چه علت و … داده می شود جای پرسش است.

وی با بیان اینکه از 18 هزار میلیارد تومان درآمد شهرداری 11 هزار میلیارد تومان در حوزه معماری و شهرسازی بوده هست، اظهار کرد: این نشان می دهد که نشانه مهم شهرداری در تامین درآمد به روش صدور پروانه، فروش شهر و … بوده هست. این در حالیست که در پایتخت کشور عزیزمان ایران ظرفیت های بالقوه ای وجود دارد که مورد شناسایی قرار نگرفته، به عنوان نمونه تعدادی از ساختمان های رها شده است در سطح شهر وجود دارد که بلاتکلیف است و طبق قانون این ساختمان ها که در مرحله خطرناکی قرار دارند و آلودگی هایی را جهت شهر به ارمغان می آورند، باید عوارض بدهند.

حجت ادامه داد: از آنجایی که مدیریت قبلی شهر به دنبال کسب درآمد از مسیرهای راحت همچون فروش تراکم بود به این سمت نرفت و امروز عادت به جمع کردن پول ها به روش سخت نداریم یا به عنوان مثال امروز مغازه ها به خصوص اغذیه فروش ها مایلند که میز و صندلی های خود را در پیاده رو قرار دهند ولی با چه حساب و کتاب؟ سهم شهرداری کجاست؟ من اعتقاد دارم پول خرد در سطح شهر ریخته و باید همکاری مردم را کسب کنیم و در طول یک سال آینده سرمایه گذاری بر روی احیاء واحدهایی خواهد بود که بر روی زندگی مردم موثر است.

پول خرد در سطح شهر ریخته است ، 340 گود رها شده است در پایتخت

درباره تخلف پالادیوم راه بعد و پیش نداریم

وی در خصوص پرونده تخلف پاساژ پالادیوم که اقدام به حفر تونل از زیر زمین و ایجاد پل هوایی بر روی مشاعات کرده هست، گفت: آنچه که در این پاساژ رخ داده مربوط به توافقاتی است که در گذشته رخ داده و موافقت هایی شده است به گونه ای که راه بعد و پیش نداریم، البته قرار است شهرداری منطقه یک با مالک صحبت کند تا عالی ترین راهکار در خصوص حل این مسئله اتخاذ شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من اعتقاد دارم پول خرد در سطح شهر ریخته و باید همکاری مردم را کسب کنیم. در طول یک سال آینده سرمایه

تونل رسالت قدرت تحمل زلزله بیش از 7.5 ریشتر را دارد

حل مسئله بافت فرسوده در 10 سال

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد عنوان بافت فرسوده پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با بیان اینکه در بحث پایداری در برابر زلزله باید دو مبحث ایمنی فعلی ساختمان ها و ایمنی آینده ساختمان ها مد نظر قرار گیرد و جهت ایمنی در آینده قرار است تمهیداتی اندیشیده شود، ادامه داد: از این بعد باید در استخوان بندی ساختمان ها محاسبات مربوط به زلزله هم انجام گیرد و مهندس ناظر نیز درست و به موقع در سر ساختمان حاضر شود و اگر این دو توصیه مهم مورد توجه قرار گیرد قطعا در برابر زلزله به سطح بالایی از ایمنی می رسیم.

پول خرد در سطح شهر ریخته است ، 340 گود رها شده است در پایتخت

شهرداری متولی ایمن سازی ساختمان های مدارس، بیمارستان ها، کلانتری ها و … نیست

حجت با بیان اینکه در بحث ایمنی فعلی ساختمان ها نیز شهرداری متولی ایمن سازی ساختمان هایی همچون مدارس، بیمارستان ها، کلانتری ها و … نیست، گفت: ما نمی توانیم تک به تک به سراغ ساختمان ها رفته و از آنها بخواهیم که ایمن سازی کنند. بلکه باید به گونه ای ساختن فرهنگ شود که مردم حساس باشند و در خصوص ایمن بودن ساختمان، مسابقه ای بین سازندگان در خصوص ایمن سازی ساختمان ها به علت مطالبات مردمی ایجاد شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه پنج درصد مساحت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بافت فرسوده است ولی 15 درصد جمعیت در آن زندگی می کنند، گفت: به علت پرسشها این گونه بافت ها و همچنین تراکم ملک ها، سرمایه گذاران کمتری مایل هستند که در این پروژه نوسازی بافت فرسوده کمک کنند. هر چند که دولت قول هایی داده تا تسهیلاتی به سرمایه گذاران بدهد تا آنها به سمت نوسازی بافت فرسوده سوق داده شوند ولی اعتقاد دارم حداقل جهت اینکه بافت فرسوده نوسازی شود 10 سال وقت مورد نیاز است.

وی در مورد تاب آوری تونل ها نیز با بیان اینکه تونل هایی همچون توحید و رسالت به لحاظ استراکچر به گونه ای طراحی شدند که می توانند در هنگام وقوع زمین لرزه به عنوان نقطه امن استفاده شوند تصریح کرد: تونل رسالت توانایی تحمل زلزله ای بیش از 7.5 ریشتر را دارد.

بیش از 340 گود رها شده است داریم

ایمن سازی گود فرهنگ تا خرداد سال آینده

حجت در ادامه با بیان اینکه بیش از 340 گود رها شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران داریم که تک به تک گودها از نظر عمق، عمر، میزان خطرپذیری، ابعاد و … بررسی شده است اند، گفت: با تمام صاحبان گودها مکاتبه شده است و جهت نگهداری این گودها به آنها تذکر دادیم و حسب قانون اگر مالک به این تذکر توجه نکند شهرداری رأسا وارد می شود و ضمن پایدار سازی گود هزینه هایش را از مالک اخذ می کند. هر چند که در حال حاضر دو گود بزرگ فرهنگ و برج میلاد داریم که به مرحله خطرناک رسیده است.

وی اظهار کرد: در مورد گود برج میلاد باید بگویم که باید با شریکمان در خصوص ایمن سازی گود صحبت کنیم و یا آنها و یا شهرداری در جهت تثبیت گود اقدام کنند. در خصوص گود فرهنگ نیز که در کنار کتابخانه ملی واقع شده است است نشانه های حتمی وجود داشت که اوضاع گود مناسب نیست که با مسئولیت مدیرعامل شرکت عباس آباد و با صحبت هایی که انجام شد مقرر شده است است که تا خرداد ماه سال آینده، این گود تثبیت شود.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | ساختمان | شهرداری | شهرسازی | سال آینده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs